home loans
home loans
Звернення громадян PDF Печать
Автор: Administrator   
23.03.2018 11:06

Відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян",  може:

  • надсилати звернення до сільської ради поштою на адресу: Червонослобідська сільська рада, вул.Лесі Українки , 91, Макарівський район, Київської обл. 08042
  • надавати звернення особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, у час, визначений графіком роботи сільської ради за адресою: вул.Лесі Українки , 91, Макарівський район, Київської обл.;
  • надсилати письмові звернення до НКРЗІ електронною поштою на визначену електронну адресу: e_zvernen@ksloboda.org.ua;
  • телефонувати на +38 (04575)3-34-66 та отримувати необхідну інформацію, роз’яснення безпосередньо під час розмови;

У своїй роботі із громадянами сільська рада керується Законом України "Про звернення громадян" від 02.10.1996 № 393/96-ВР, Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (зі змінами), Указом Президента від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

Відповідно до вимог законодавства, за зверненнями громадян ведеться окреме діловодство, що передбачає, зокрема, ведення окремих справ за зверненнями. Ведення окремого діловодства має забезпечити конституційні права і свободи громадян, у тому числі таємницю листування та іншої кореспонденції, захист від розголошення особистих даних громадян та одержаних із звернень відомостей. Згідно із Законом України "Про звернення громадян" заборона розголошення відомостей, що містяться у зверненнях, не поширюється на випадки повідомлення інформації, що міститься у зверненні, особам, які мають відношення до вирішення справи.

Інформацію щодо розгляду звернень до сільської ради може одержати автор звернення особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до законодавства.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян", у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції" з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

При складанні звернення споживачі можуть орієнтуватися на зразок звернення  .

У разі потреби громадяни можуть отримати інформацію щодо реєстрації та стану розгляду своїх звернень, що надійшли до сільської ради, за телефоном 04578 3-34-66.

Вложения:
ФайлОписаниеРазмер файла
Скачать файл (Zrazok_napysannya_zajav.doc)Zrazok_napysannya_zajav.doc 13 Kb