home loans
home loans
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту PDF Печать
Автор: Оксана   
03.06.2019 08:43

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення регуляторного акту
від 03.06.2019 року Червонослобідської сільської ради

        Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб , їх об'єднань , на сайті Червонослобідської сільської ради ksloboda.org.ua ,буде оприлюднено проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».
З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись також у приміщенні Червонослобідської сільської ради за адресою : с. Червона Слобода вул. Лесі Українки № 91, Макарівського району Київської області .
Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: с.Червона Слобода , вул .Лесі Українки, 91,або за телефоном 3-34-66.

Зміст проекту:
Проект рішення Червонослобідської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».
Адреса розробника:
Червонослобідська сільська рада, вул. Лесі Українки, 91, с. Червона Слобода, Макарівського району Київської області, тел.(03734) 3-34-66; e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript