home loans
home loans
Інформація про прийняття рішення PDF Печать
Автор: Оксана   
02.02.2015 00:00

 

 

 

 

ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

             Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації

               суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних

                 товарів на території Червонослобідської сільської ради

            У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червонослобідська сільська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Визнати таким , що втратило чинність рішення Червонослобідської сільської ради від 23.07.2012 року № 113-17-ІУ «Про встановлення місцевих зборів».

        2. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у відсотках від вартості (з податком на додану вартість) у розмірі 5 відсотків.

         До підакцизних товарів належать :

       - спирт етиловий та інші спиртові дистиляти , алкогольні напої , пиво;

       - тютюнові вироби , тютюн та промислові замінники тютюну;

       - нафтопродукти , скраплений газ , речовини, що використовуються як компоненти моторних палив , паливо моторне альтернативне;

         - автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли , транспортні засоби призначені для перевезення 10 осіб і більше , транспортні засоби для перевезення вантажів .

3. Особи – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларацій акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

4. Особи – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, сплачують податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

5. Суми податку перераховуються до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.

6.  Рішення набирає чинності з 01 січня 2015 року.

 

7. Виконавчому комітету Червонослобідської сільської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Червонослобідської сільської ради в мережі Інтернет.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

з питань соціально-економічного розвитку села, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                            В.М.Панова

 

с.Червона Слобода

30 січня 2015

219-40 -VI